Kontaktinformasjon




Salgsregioner

Bjørn Solem
Nord og midt Norge

Mobil: +47 90 41 99 88
bjorn.solem@lyngson.no

Thomas Næss
Vest

Mobil: +47 908 45 908
Thomas.naess@lyngson.no

Sverre Marius Kristoffersen
Oslo/Buskerud/Vestfold

Mobil: +47 900 63 351
Sverre.m.kristoffersen@lyngson.no



Per Gunnar Skårdal
Sørlandet

Mobil: +47 488 440 92
Per.gunnar.skardal@lyngson.no

Jørn Aaknes
Østlandet

Mobil: +47 91915393
jorn@lyngson.no

Hovedkontor – Oslo

Lars Tørres Heggebø
Daglig leder

Direkte: +47 901 89 545
Lars.heggebo@lyngson.no

 

Jeppe Havig-Gjelseth
Kundesupport, Ordre, Innkjøp.

Direkte: +47 483 10 109
Jeppe.havig.gjelseth@lyngson.no

 

Hege Kvarme
Kundesupport, Ordre, Innkjøp.

Direkte: +47 982 188 18
Hege.kvarme@lyngson.no

 

Caroline Neuroth
Kundesupport, Ordre, Innkjøp.

Direkte: +47 488 42 734
Caroline.neuroth@lyngson.no

 

Rolf Egil Nilsen
Teknisk support/Salg

Direkte: +47 483 10 103
Rolf.nilsen@lyngson.no

 

Anders Gemheden
Lageransvarlig

Direkte: +47 483 10 105
Anders.gemheden@lyngson.no

 

Kontaktskjema

    Ditt navn (obligatorisk)

    Din e-post (obligatorisk)

    Telefon (obligatorisk)

    Melding

    Hovedkontor – Oslo

    Widerøeveien 1
    1360 Fornebu

    Telefon:  +47 67 10 25 00

    E-post: firma@lyngson.no

    Vestlandet

    Liamyrane 6
    5132 Nyborg

    Telefon: +47 90 84 59 08

    Nord og midt Norge

    Sluppenveien 25
    7037 Trondheim

    Telefon: +47 73 84 74 00



    Sørlandet

    Vigeland bruksvei 21
    4700 Vennesla

    Telefon: +47 48 84 40 92

    Lyngson er produsent og importør  og selger våre varer gjennom grossistleddet i Norge.  Er du privatperson og ønsker å kjøpe Lyngson’s produkter eller forhøre deg om priser må du gjøre dette via din rørlegger.  Alle rørleggere i Norge har tilgang til å handle og innhente priser gjennom sine foretrukne grossister.